G2R-2-DC48
G2R-2-DC48
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-2 DC48
DigiKey raktári szám
39-G2R-2DC48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G2R-2 DC48
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 48VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
G2R-2 DC48 modellek
Bekapcsolási feszültség
33,6VDC
Kikapcsolási feszültség
7,2VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Névleges áram
5 A
Kapcsolási feszültség
380VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
1900VA, 625W
Tekercs ellenállása
4.17 kOhms
Tekercsáram
11.5 mA