D3V-21G-1C4A
DigiKey raktári szám
SW1245-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D3V-21G-1C4A
Leírás
SWITCH SNAP ACT SPDT 21A 250V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D3V-21G-1C4A modellek
Kategória
Védettség
IP40
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Működtetési erő
125gf
Sorozat
Kikapcsolási erő
20gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolási pozíció
0,579" (14,7mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Holtjáték
0,047" (1,2mm)
Áramkör
SPDT
Mechanikai hiszterézis
0,012" (0,3mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Túllendülés
0,040" (1,0mm)
Névleges áram (Amper)
21A (AC)
Mechanikai élettartam
10,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
250 V
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Működtető elem típusa
Kerek (tűdugattyú)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alap típusszám
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)