D2F-01L30
DigiKey raktári szám
39-D2F-01L30-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D2F-01L30
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D2F-01L30 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
55gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási erő
4,079gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,374" (9,5mm)
Áramkör
SPDT
Mechanikai hiszterézis
0,020" (0,5mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Túllendülés
0,020" (0,5mm)
Névleges áram (Amper)
100mA (DC)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Működtető elem típusa
kar, Szimulált görgő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C