XW2B-20J6-1B
DigiKey raktári szám
Z10146-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XW2B-20J6-1B
Leírás
INTERFACE MOD HDR DUAL 20POS
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós interfészmodul Sorkapcsok - csavaros csatlakozás To négyszögletes, Apa (2)
Kategória
Pozíciók / elektródák
20
Gyártó
Omron Automation and Safety
Névleges feszültség
24VDC
Sorozat
Névleges áram (érintkezőnként)
1 A
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 55°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz
5,315" (135,00mm)
Folyamat oldali csatlakozó
Sorkapcsok - csavaros csatlakozás
Szélesség
1,772" (45,00mm)