S8VK-T48024
DigiKey raktári szám
Z4341-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S8VK-T48024
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
EDA / CAD modellek
S8VK-T48024 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
91%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás
Méretek
5,91" H. x 3,74" Sz. x 4,92" M. (150,0mm x 95,0mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 576VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CE, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A