S8VK-G48024
DigiKey raktári szám
Z3753-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S8VK-G48024
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
EDA / CAD modellek
S8VK-G48024 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 75°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, univerzális bemenet
Méretek
5,91" H. x 3,74" Sz. x 4,92" M. (150,0mm x 95,0mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus, VDE
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A