S8VK-C48024
DigiKey raktári szám
Z5296-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S8VK-C48024
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S8VK-C48024 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Gyártó
Omron Automation and Safety
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
91%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
5,91" H. x 3,54" Sz. x 4,92" M. (150,0mm x 90,0mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A