S8BA-24D24D480LF
DigiKey raktári szám
S8BA-24D24D480LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S8BA-24D24D480LF
Leírás
DIN RAIL UPS 480W 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szünetmentes tápegység (UPS) Készenlét (szabályozás nélkül) univerzális, Ipari vezérlés 480W 24V
Kategória
AC kimenetek
1 (UPS)
Gyártó
Omron Automation and Safety
Tartásidő (max. terheléssel)
6 perc
Sorozat
Védett kommunikációs vonalak
RJ45
Csomagolás
Doboz
Kimeneti feszültség
24V
Alkatrész státusza
Aktív
Vezeték hossza
5' (1,52m)
Típus
Készenlét (szabályozás nélkül)
Méretek
10,630" H. x 3,937" Sz. (270,00mm x 100,00mm)
Felhasználás
univerzális, Ipari vezérlés
Magasság
3,937" (100,00mm)
Forma
Din-sín
Alap típusszám
Névleges teljesítmény
480W