Ehhez nincs kép: R88M-K20030H-OS2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
R88M-K20030H-OS2
DigiKey raktári szám
R88M-K20030H-OS2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R88M-K20030H-OS2
Leírás
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 3000ford./perc 200W Növekményes 230VAC
Kategória
Méretek
Négyzet - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
Tengely átmérője
0,433" (11,00mm)
Sorozat
Hossz (tengely és csapágy)
1,181" (30,00mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
2,756" (70,00mm)
Tulajdonságok
billentyű, Olajtömítés
Névleges feszültség
230VAC
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Tömeg
1,7font (771,1g)
Névleges teljesítmény
200W