R88M-K20030H-BS2
DigiKey raktári szám
Z10024-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R88M-K20030H-BS2
Leírás
SERVOMOTOR 3000 RPM 230V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 3000ford./perc 200W Növekményes 230VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R88M-K20030H-BS2 modellek
Kategória
Méretek
Négyzet - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
Gyártó
Omron Automation and Safety
Tengely átmérője
0,433" (11,00mm)
Sorozat
Hossz (tengely és csapágy)
1,181" (30,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítőfuratok közötti távolság
2,756" (70,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
csatlakozó
Típus
AC-motor
Tulajdonságok
Fék, billentyű
Funkció
Szervomotor
Max. pillanatnyi nyomaték (oz-in / mNm)
270,5 / 1910
Névleges feszültség
230VAC
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
RPM
3000ford./perc
Tanúsítvány
CE, CSA, cULus, TUV, UL
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
90,65 / 640
Tömeg
2,6font (1,2kg)
Névleges teljesítmény
200W