MY4-02-AC110/120
DigiKey raktári szám
Z12595-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MY4-02-AC110/120
Leírás
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé 4PDT (4 Form C) 120VAC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MY4-02-AC110/120 modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
96VAC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
20 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
20 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
4PDT (4 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag), Arany (Au)
Névleges áram
3 A
Tanúsítvány
CE, CSA, UR, VDE
Kapcsolási feszültség
250VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
750VA, 375W
Tekercs ellenállása
4.43 kOhms
Tekercsáram
27.1 mA