MY2-GS-R AC110/120
DigiKey raktári szám
236-MY2-GS-RAC110/120-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MY2-GS-R AC110/120
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 120VAC Tekercs Aljzatba helyezhető
Kategória
Tulajdonságok
mechanikus visszajelző
Gyrt.
Végződtetés módja
Dugaszolható, Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
96VAC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
20 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
20 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag)
Névleges áram
7 A
Tanúsítvány
CE, CSA, UR, VDE
Kapcsolási feszültség
250VAC, 220VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
1750VA, 1540W
Tekercs ellenállása
4.43 kOhms
Tekercsáram
27.1 mA