MJN2C-N-DC24
DigiKey raktári szám
MJN2C-N-DC24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MJN2C-N-DC24
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 24VDC Tekercs Aljzatba helyezhető
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Tulajdonságok
visszajelző lámpa
Sorozat
Végződtetés módja
Dugaszolható, Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
20 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-45°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
10 A
Tanúsítvány
CSA, UR
Kapcsolási feszültség
600VAC, 28VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
6000VA, 280W
Tekercs ellenállása
470 Ohms
Tekercsáram
50 mA