K3MA-F-A2 24VAC/VDC
DigiKey raktári szám
K3MA-F-A224VAC/VDC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K3MA-F-A2 24VAC/VDC
Leírás
COUNTER LCD 5 CHAR 24V PANEL MT
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
tachométer 24VAC/DC panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K3MA-F-A2 24VAC/VDC modellek
Kategória
Bemenet típusa
NPN, PNP
Gyártó
Omron Automation and Safety
Kimenet típusa
relé (2)
Sorozat
Tápfeszültség
24VAC/DC
Csomagolás
Ömlesztve
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 92,00mm x 45,00mm
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Típus
tachométer
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Működés
Fel
Védettség
IP66 - porálló, vízálló
Számlálási sebesség
5kHz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 55°C
Karakterek száma soronként
5
Tömeg
0,441font (200,03g)
Kijelző típusa
LCD - kétszínű karakterek, háttérvilágítás
Alap típusszám
Kijelzett karakterek magassága
0,560" (14,20mm)