F3SG-4SRA1600-25
DigiKey raktári szám
236-F3SG-4SRA1600-25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F3SG-4SRA1600-25
Leírás
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fényfüggöny 25mm Kéz Kioltás, Elnyomás
Kategória
Fénysugarak száma
80
Gyártó
Omron Automation and Safety
Fénysugarak közötti távolság
20mm
Sorozat
Üzemi tartomány
0,3m ~ 20,0m
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kioltás, Elnyomás
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP65/IP67/IP67G - porálló, olajálló, vízálló, vízhatlan
Védelem
Kéz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
25mm
Tápfeszültség
24VDC
Védett magasság
1600mm