F3SG-4SRA0160-14
DigiKey raktári szám
236-F3SG-4SRA0160-14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F3SG-4SRA0160-14
Leírás
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fényfüggöny 14mm Ujj Kioltás, Elnyomás
Kategória
Fénysugarak száma
15
Gyártó
Omron Automation and Safety
Fénysugarak közötti távolság
10mm
Sorozat
Üzemi tartomány
0,3m ~ 10,0m
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kioltás, Elnyomás
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP65/IP67/IP67G - porálló, olajálló, vízálló, vízhatlan
Védelem
Ujj
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
14mm
Tápfeszültség
24VDC
Védett magasság
160mm