F3SG-4RA0270-30
DigiKey raktári szám
Z5324-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F3SG-4RA0270-30
Leírás
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fényfüggöny 30mm Kéz/kar Kioltás, Elnyomás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F3SG-4RA0270-30 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Fénysugarak száma
12
Gyártó
Omron Automation and Safety
Fénysugarak közötti távolság
20mm
Sorozat
Üzemi tartomány
0,3m ~ 20,0m
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kioltás, Elnyomás
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Védelem
Kéz/kar
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
30mm
Tápfeszültség
24VDC
Védett magasság
270mm