E5EC-RR4D5M-011
DigiKey raktári szám
SW1731-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E5EC-RR4D5M-011
Leírás
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Kategória
Kijelzett karakterek magassága
0,710" (18,00mm), 0,433" (11,00mm), 0,307" (7,80mm)
Gyártó
Omron Automation and Safety
Tápfeszültség
24VAC/DC
Sorozat
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 92,00mm x 45,00mm
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Típus
Folyamat, hőmérséklet-szabályozó (RTD, B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W típus)
Védettség
IP66 - porálló, vízálló
Bemeneti tartomány
-200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Tulajdonságok
Eseménybemenet, Fűtőegység-hiba észlelés
Kimenet típusa
relé (6)
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 55°C