E3AS-HL150MD-M3J 0.3M
DigiKey raktári szám
236-E3AS-HL150MD-M3J0.3M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E3AS-HL150MD-M3J 0.3M
Leírás
PHOTOELECTRIC SENSOR; CMOS; 3-WI
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Háromszögelés Optikai érzékelő 1,378" ~ 5,906" (35mm ~ 150mm)
Kategória
Válaszidő
1,5ms, 10ms, 50ms
Gyártó
Omron Automation and Safety
Fényforrás
Piros lézerdióda (660nm)
Sorozat
Csatlakozás módja
Kábel csatlakozóval, M12
Csomagolás
Doboz
Védettség
IP67, IP67G, IP69K
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel hossza
11,81" (300,00mm)
Érzékelési mód
Háromszögelés
Potenciométer típusa
Tanítási mód
Érzékelési távolság
1,378" ~ 5,906" (35mm ~ 150mm)
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C
Tápfeszültség
10V ~ 30V