A3CT-90B1-12EW
DigiKey raktári szám
A3CT-90B1-12EW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A3CT-90B1-12EW
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPST-NO/NC standard, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Működtető elem/sapka színe
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Megvilágítás típusa, színe
LED, fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VDC
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Végződtetés módja
Forrasztószem
Típus
standard, megvilágított
Védettség
IP40
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 12,00mm átmérő
Kapcsolási mód
BE-KI, KI-BE
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
1A (AC/DC)
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 V