Ehhez nincs kép: 3G3MX2-A2002-V2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3G3MX2-A2002-V2
DigiKey raktári szám
236-3G3MX2-A2002-V2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3G3MX2-A2002-V2
Leírás
VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Frekvenciaváltó 200 ~ 240V 1,6A 200 W lemezre szerelhető
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Omron Automation and Safety
Kimeneti feszültség
200 ~ 240V
Sorozat
Kimeneti áram
1,6A
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti teljesítmény
200 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
200 ~ 240VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C