JRCW016A0R41Z
DigiKey raktári szám
555-JRCW016A0R41Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JRCW016A0R41Z
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 448W
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 16A 36V - 75V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
448 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
93,5%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
9-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,39" H. x 2,27" Sz. x 0,50" M. (60,7mm x 57,7mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
16A