A25001-010
DigiKey raktári szám
2262-A25001-010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A25001-010
Leírás
CONNECTOR 10POS SOCKET FEMALE W/
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes Dugaszolóaljzat csatlakozó Forrcsúcs arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A25001-010 modellek
Kategória
Sorok száma
1
Gyártó
Omnetics
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Rögzítés módja
reteszelő zár
Csomagolás
Tasak
Kábel végződtetése
Forrcsúcs
Alkatrész státusza
Aktív
Vezeték típusa
Diszkrét
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat
Érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Pozíciók száma
10
Szín
fekete
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)