SRFGA-305/10-230V
DigiKey raktári szám
5880-SRFGA-305/10-230V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRFGA-305/10-230V
Leírás
FLEXIBLE HEATER, SILICONE RUBBER
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hajlékony fűtőlap, fólia 450°F (232°C) Szilikongumi
Kategória
Forma
négyszögletes
Gyártó
Omega
Hossz
5,000" (127,00mm)
Sorozat
Szélesség
3,000" (76,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Vastagság
0,040" (1,02mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
Szilikongumi
Típus
Hajlékony fűtőlap, fólia
Szerelés módja
Nem nyomásérzékeny ragasztó (PSA)
Névleges hőmérséklet
450°F (232°C)
Végződtetés
vezetékek
Hőfluxus 12V-on
10W/in²
Szigetelés anyaga
Perfluoroalkoxi (PFA)
Teljesítmény (Watt)
150 W
Szín
borostyánsárga
Feszültség
230V