SM-42HB34F08AB
DigiKey raktári szám
1188-SM-42HB34F08AB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-42HB34F08AB
Leírás
STEP MOTOR HYBRID BIPOLAR 12VDC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris Léptetőmotor Hibrid Keret méret 17 200.0 Lépés 1.33 A 12VDC
Kategória
Tartási nyomaték (oz-in / mNm)
31,15 / 220
Gyrt.
Méretek
Négyzet - 1.654" x 1.654" (42.00mm x 42.00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Méret (NEMA)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
0,197" (5,00mm)
Típus
Hibrid
Hossz (tengely és csapágy)
0,945" (24,00mm)
Tekercs típusa
Bipoláris
Rögzítőfuratok közötti távolság
1,220" (31,00mm)
Névleges feszültség
12VDC
Végződtetés módja
Vezetékek csatlakozóval
Névleges áram (Amper)
1.33 A
Tekercs ellenállása
2.2 Ohms