Ehhez nincs kép: FPC-15-1.0-150
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FPC-15-1.0-150
DigiKey raktári szám
1188-FPC-15-1.0-150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FPC-15-1.0-150
Leírás
FPC-15-1.0-150
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 5,906" (150,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
15
Gyártó
Olimex LTD
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz
5,906" (150,00mm)