BUTTON-12MM-RED
DigiKey raktári szám
1188-BUTTON-12MM-RED-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BUTTON-12MM-RED
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON 0.5A 24V
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb
Gyrt.
Működtető elem/sapka színe
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Megvilágítás típusa, színe
LED, piros
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítási feszültség (üzemi)
3VDC
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Végződtetés módja
Forrasztószem
Típus
vandálbiztos, megvilágított
Védettség
Porálló, vízálló
Névleges áram (Amper)
500mA (DC)
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 12,00mm átmérő
Névleges DC feszültség
24 V