OWPB-121230S-40-3.6
DigiKey raktári szám
3949-OWPB-121230S-40-3.6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3949-OWPB-121230S-40-3.6CT-ND - Vágott szalag (CT)
3949-OWPB-121230S-40-3.6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWPB-121230S-40-3.6
Leírás
BUZZER PIEZO 3.6V 12X12MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 36 V 3mA 4kHz 75dB / 3,6V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OWPB-121230S-40-3.6 modellek
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Ole Wolff Electronics Inc
Hangnyomásszint
75dB / 3,6V, 10cm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi áram
3mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
Oldal
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Bemenet típusa
Csúcstól-csúcsig jel
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
36 V
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Feszültségtartomány
25V
Méretek
0,472" H. x 0,472" Sz. (12,00mm x 12,00mm)
Frekvencia
4kHz
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)