WHB330FET
WHB330FET
DigiKey raktári szám
273-WHB330FETTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
273-WHB330FETCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
WHB330FET
Leírás
RES 330 OHM 1% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 Ohms ±1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WHB330FET modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,130" átmérő x 0,276" H. (3,30mm x 7,00mm)