TGHHV10R0JE
DigiKey raktári szám
TGHHV10R0JE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TGHHV10R0JE
Leírás
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 120W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 120W Vastag réteg Teljesítmény ellenállás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tulajdonságok
nem induktív, impulzustűrő, RF, Nagy frekvencia
Csomagolás
Tálca
Bevonat, ház típusa
Epoxival bevont
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítési mód
Peremek
Ellenállás
10 Ohms
Méretek
1,496" H. x 0,980" Sz. (38,00mm x 24,90mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,483" (12,26mm)
Teljesítmény (Watt)
120W