TGHDX10R0JE
DigiKey raktári szám
273-TGHDX10R0JE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TGHDX10R0JE
Leírás
100W SOT227 10 OHMS 5%
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 100W Vastag réteg Teljesítmény ellenállás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tulajdonságok
áramérzékelés, nem induktív
Csomagolás
Tálca
Bevonat, ház típusa
Epoxival bevont
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítési mód
Peremek
Ellenállás
10 Ohms
Méretek
1,260" H. x 0,748" Sz. (32,00mm x 19,00mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
100W