D75K50KE
DigiKey raktári szám
D75K50KE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D75K50KE
Leírás
ADJ PWR RES 50K OHM 75W CHAS MT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 kOhms 75 W Slide Állítható huzalellenállás lemezre szerelhető 0,563" külső átmérő, 0,313" belső átmérő (14,30mm x 7,94mm) 6,000" (152,40mm) Hossz
Kategória
Tűrés
±10%
Gyártó
Ohmite
Potenciométer típusa
Slide
Sorozat
Átmérő
0,563" külső átmérő, 0,313" belső átmérő (14,30mm x 7,94mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz
6,000" (152,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Ellenállás
50 kOhms
Végződtetés
Forrasztószem
Teljesítmény (Watt)
75 W