BAB326615R0KE
DigiKey raktári szám
BAB326615R0KE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAB326615R0KE
Leírás
15 OHMS 10% 1000 WATT CASE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Ohms ±10% 1000W huzaltekercselésű Teljesítmény ellenállás
Kategória
Összetétel
huzaltekercselésű
Gyrt.
Bevonat, ház típusa
alumínium
Sorozat
Rögzítési mód
Peremek
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
10,472" H. x 5,000" Sz. (266,00mm x 127,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
2,130" (54,10mm)
Ellenállás
15 Ohms
Kivezetés formája
vezetékek
Tűrés
±10%
Tokozás
Radiális, Négyszögletes tok
Teljesítmény (Watt)
1000W