SB2KAC-P08PMM2-800S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ODU
Raktáron: 0
Adatlap
ODU
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: SB2KAC-P08PMM2-800S
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SB2KAC-P08PMM2-800S
DigiKey raktári szám
1907-SB2KAC-P08PMM2-800S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SB2KAC-P08PMM2-800S
Leírás
STRAIGHT PLUG, STY SB, SER K, SZ
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Orvosi (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
8
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
2
Névleges feszültség
48V
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,295" ~ 0,315" (7,50mm ~ 8,00mm)
Végződtetés
krimpelés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C