SA3KAC-P16PFH2-9500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ODU
Raktáron: 0
Adatlap
ODU
Raktáron: 0
Adatlap
16 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SA3KAC-P16PFH2-9500
DigiKey raktári szám
1907-SA3KAC-P16PFH2-9500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SA3KAC-P16PFH2-9500
Leírás
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Orvosi (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
16
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
3
Névleges feszültség
48V
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,354" ~ 0,374" (9,00mm ~ 9,50mm)
Végződtetés
krimpelés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C