SA2KAC-P12PFG2-6500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ODU
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: SA2KAC-P12PFG2-6500
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SA2KAC-P12PFG2-6500
DigiKey raktári szám
1907-SA2KAC-P12PFG2-6500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SA2KAC-P12PFG2-6500
Leírás
STRAIGHT PLUG, STY SA, SER K, SZ
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Orvosi (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
12
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó mérete (betét)
2
Névleges feszültség
48V
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,236" ~ 0,256" (6,00mm ~ 6,50mm)
Végződtetés
krimpelés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C