S41F1C-P05MJG0-500S
DigiKey raktári szám
1907-1649-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S41F1C-P05MJG0-500S
Leírás
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S41F1C-P05MJG0-500S modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, törésgátló
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó mérete (betét)
1
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C