S30F1C-P05MFG0-4500
DigiKey raktári szám
1907-1618-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S30F1C-P05MFG0-4500
Leírás
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S30F1C-P05MFG0-4500 modellek
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
7,5A
Kábelátmérő
0,157" ~ 0,177" (4,00mm ~ 4,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C