S2CL0C-P04MCC0-3000
DigiKey raktári szám
1907-1613-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S2CL0C-P04MCC0-3000
Leírás
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, törésgátló
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
4A
Pozíciók száma
4
Kábelátmérő
0,098" ~ 0,118" (2,50mm ~ 3,00mm)
Csatlakozó mérete (betét)
0
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C