S21K0C-PD8MCD0-550S
DigiKey raktári szám
1907-S21K0C-PD8MCD0-550S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S21K0C-PD8MCD0-550S
Leírás
ODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
Részletes leírás
8 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S21K0C-PD8MCD0-550S modellek
Névleges áram (Amper)
4A
Pozíciók száma
8
Névleges feszültség
333V
Kábelátmérő
0,197" ~ 0,217" (5,00mm ~ 5,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C