S20L0C-P07MCC0-520S
DigiKey raktári szám
1907-1545-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S20L0C-P07MCC0-520S
Leírás
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S20L0C-P07MCC0-520S modellek
Névleges áram (Amper)
4A
Pozíciók száma
7
Kábelátmérő
0,157" ~ 0,205" (4,00mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C