S20L0C-P07MCC0-420S
DigiKey raktári szám
1907-1544-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S20L0C-P07MCC0-420S
Leírás
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S20L0C-P07MCC0-420S modellek
Névleges áram (Amper)
4A
Pozíciók száma
7
Kábelátmérő
0,118" ~ 0,165" (3,00mm ~ 4,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C