S20L0C-P03MJG0-420S
DigiKey raktári szám
1907-1540-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S20L0C-P03MJG0-420S
Leírás
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S20L0C-P03MJG0-420S modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, törésgátló
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
7,5A
Pozíciók száma
3
Kábelátmérő
0,118" ~ 0,165" (3,00mm ~ 4,20mm)
Csatlakozó mérete (betét)
0
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C