S20K0C-P05MFG0-350S
DigiKey raktári szám
1907-1531-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S20K0C-P05MFG0-350S
Leírás
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S20K0C-P05MFG0-350S modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
7,5A
Kábelátmérő
0,118" ~ 0,138" (3,00mm ~ 3,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C