S20F1C-P09MCC0-400S
DigiKey raktári szám
1907-1525-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S20F1C-P09MCC0-400S
Leírás
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
9
Névleges áram (Amper)
4A
Kábelátmérő
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C