S11L0C-P16MCC0-6200
DigiKey raktári szám
1907-1485-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S11L0C-P16MCC0-6200
Leírás
CONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
16 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S11L0C-P16MCC0-6200 modellek
Névleges áram (Amper)
4A
Pozíciók száma
16
Kábelátmérő
0,197" ~ 0,244" (5,00mm ~ 6,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C