S11L0C-P07MFG0-5200
DigiKey raktári szám
1907-1480-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S11L0C-P07MFG0-5200
Leírás
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S11L0C-P07MFG0-5200 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
7,5A
Pozíciók száma
7
Kábelátmérő
0,157" ~ 0,205" (4,00mm ~ 5,20mm)
Csatlakozó mérete (betét)
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C