S10L0C-P05MFG0-4200
DigiKey raktári szám
1907-1444-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S10L0C-P05MFG0-4200
Leírás
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S10L0C-P05MFG0-4200 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
7,5A
Pozíciók száma
5
Kábelátmérő
0,118" ~ 0,165" (3,00mm ~ 4,20mm)
Csatlakozó mérete (betét)
0
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C