K30F1C-P05LFG0-5000
DigiKey raktári szám
1907-1383-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K30F1C-P05LFG0-5000
Leírás
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó mérete (betét)
0
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C