K20K0C-P05LFG0-400S
DigiKey raktári szám
1907-1296-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K20K0C-P05LFG0-400S
Leírás
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
K20K0C-P05LFG0-400S modellek
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
7,5A
Pozíciók száma
5
Kábelátmérő
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C